Co o mně říkají ostatní 🙂

Moc děkuji za Vaše recenze, kterých si velice vážím.

Využila jsem regresní terapii s ohledem na vztah s partnerem, ale i celkově na vztahy. Zjistila jsem díky tomu, kde to vše pramení a začíná mi díky tomu cesta k očištění duše. Nejprve jsem nechtěla vůbec jít, dlouho jsem to odkládala, bála jsem se, co zjistím. Ale ihned jak jsem už stála před domem jsem cítila, že jsem na správném místě. Děkuji moc a věřím, že se určitě vrátím. Práce sama na sobě nemá nikdy konce. ❤️🍀
Lucie Pávková, Olomouc
Vlaďka mi pomohla zodpovědět otázky, které mě už delší dobu sužovaly. Měla jsem pocit, jako kdyby mě znala. Její výklad byl přesný a doplnila ho i o užitečné rady, co s tím dál. Moc jí děkuji za pomoc a doporučuji jí dál.
Míša Ketnerováwww.webyprouspesne.cz
Děkuji velice milé paní Vlaďce za přínosné informace, které jsem od ní získala na osobní konzultaci. Nejen že mi pomohly se v jistých věcech a oblastech lépe zorientovat, ale také se lépe rozhodnout, jak ve svém životě dále postupovat. Vřele doporučuji všem těm, kteří občas také v životě stojí na rozcestí a neví kudy se vydat dál:)
V.M.Olomouc
Chci Vám z celého srdce poděkovat. Vaše sezení mě hodně pomáhají v těžkých životních chvílích. Začala jsem konečně myslet sama na sebe a nedávat vše jen druhým. Díky Vám vše zvládnu. Cítím se klidná a vyrovnaná. Konečně umím říkat ne a také se pochválit. Moc Vám za všechno děkuji. Těším se na další spolupráci. Přeji Vám hodně dalších úspěchů. 🍀❤️🍀
Jarka Pluhařová
Chtěla bych moc poděkovat paní Vlaďce za nasměrování a pomoc. Již delší dobu mě trápily určité problémy a nedokázala jsem si s nimi sama poradit, ačkoliv se věnuji práci na sobě a svých blocích či traumatech již 12let. Někdy je prostě potřeba pohled někoho zvenčí a pošťouchnutí tím správným směrem. Paní Vlaďka mne vyslechla a nasměrovala na cestu, která byla ta správná, za což jsem jí moc vděčná a děkuji jí 🙂
Pavla Chlupová Musilová, virtuální asistentkawww.pavlachlupova.cz
Vy jste tak nějak vnitřně moudrá 🙂
p. Hanka z Olomouce
Jedna krátká konzultace s Vlaďkou mě hezky usadila - udělala jsem si jasno v tom, jaké mají být ceny, jak mám dávat příspěvky a hlavně mi došlo, že správně formulované přání/vize je základ pro další rozvoj. Děkuji Vlaďko, budu se moc těšit na další spolupráci.
Zuzana WlodowskáPrůvodce jazykovým vzděláváním, angličtina a polština
Na paní Vlaďku jsem narazila úplnou náhodou. I když?! Při konzultaci s ní se cítím velice dobře, paní Vlaďka mne vždy dokáže uklidnit. Její konzultace doporučuji všem, co si se sebou neví rady. Díky.
slečna JanaBrno
Paní Rášovou mohu vřele doporučit. Máme za sebou několik společných konzultací, které mi velmi pomohly jak po profesionální, tak osobní stránce. Jakožto vedoucí pracovník ve školství vnímám jako velmi důležité mít někoho na koho se lze obrátit. Naše práce je krásná a smysluplná, ale zároveň v mnoho ohledech velmi náročná a vysilující. Obzvláště jako ředitel školy jste mnohdy osamoceným bojovníkem a musíte zvládat mnoho věcí. Vnímám tedy jako velmi úlevné moci řadu věcí a situací prodiskutovat s odborníkem, který má odstup, ale zároveň dostatek pochopení, porozumění, nehodnotí, nekritizuje, neodsuzuje, ale naopak pomáhá hledat cesty a způsoby, jak dosahovat stanovených cílů. Nedílnou součástí je i pomoc při pochopení to ho co se dělá neefiktivně a zároveń oceňování a upevňování dobře fungujících mechanizmů. Pokud něčeho lituji, tak pouze toho, že jsem paní Rášovou nepotkala už dříve.
p. ředitelka JourováMŠ Třebíč
S Vlaďkou jsme si zašly na skvělou terapeutickou procházku a probraly všechna témata, která jsem ten den měla na srdci. Vlaďka je opravdový profík, který vás vyslechne, pomůže najít řešení a nadhled a hlavně nesoudí! Vím, že se mohu v její blízkosti otevřít a budu vyslyšena a přijata. Děkuji za to!
Hana Čagánkovákoučka, lektorka angličtiny, Firma Symfonie koučinku
Na konzultaci jsem dorazila úplně bez představy, co se bude dít. A dělo se toho hodně. Příjemné povídání a úplně jiný náhled na život. Cítila jsem se lehce a přitom se posouvala někam mimo zažitý stereotyp. Nakoplo mě to a stále se těším, kam mě to posune.
Lenka Marková, finanční specialistkaOlomouc
Díky sezení jsem si utřídila myšlenky a odcházela s nadějí a úsměvem na tváři. Teď už je to jen na mé trpělivosti a ochotě na sobě pracovat. Děkuji za hezká slova!
Bc. Dominika Kinclová, speciální pedagogPřerov
S návštěvou u Vás jsem byl velmi spokojen, dokážete správně poradit a nasměrovat na správnou cestu. Mohu Vás jen doporučit!
Ondřej K., kurýrSvitavy
Prostředí je velice příjemné, cítila jsem se moc fajn. Terapeutka mi pomohla utřídit si mé myšlenky a odcházela jsem s úsměvem a také s krásnou půjčenou knihou. Děkuji.
Marta Kundelová, předškolní pedagog Olomouc
Chci moc poděkovat za pomoc.
Petra Š.Olomoucko
Chci moc pochválit a poděkovat paní Vlaďce a to hned z několika důvodů: oslovila jsem ji, když mi bylo v životě opravdu hodně špatně. Cítila jsem se osamělá, bez energie a chuti do života. Do práce jsem chodila utahaná a nic mě nebavilo. Vše se ale změnilo, když jsem potkala paní Vlaďku. Její pozitivní přístup, vyrovnaná mysl, rady do života a hlavně profesionalita mi zcela změnily život. Naučila mne, jak se na svůj život podívat jinak, jak ho udělat jednoduše hezčí a pestřejší. Bylo to jen o trpělivosti, intenzivní práce sama na sobě a také, naučit se dívat na věci z té lepší stránky. Nyní se cítím výborně, téměř stále mám dobrou náladu a hlavně – chuť do života, spoustu nových nápadů a věcí, co udělat proto, abych se cítila stále dobře a ve svém životě se nenudila. Všem ji vřele doporučuji.
Sofie K.Prostějov
Chci touto cestou moc poděkovat za trpělivost a empatii, kterou paní Rášová má. Klobouk dolů a moc děkuji za to, jaká jste.
ManželéOlomouc

Řešíš obtížnou životní situaci?
Trápí tě něco?