VÍTEJTE V MÉM SVĚTĚ TERAPIÍ:)

 • Individuální terapie - jeden na jednoho
  Individuální terapie pro Vás je výborný nástroj k tomu, aby jste mohli vyřešit vše, co je potřeba. Délka terapie je zcela individuální a záleží pouze na klientovi, co vše potřebuje probrat a jak do hloubky to je pro něj přínosné. Dokáži Vám pomoci se vším, co Vás zrovna trápí. (Osobní život, pracovní obtíže, rodinné či s úřady). Má péče je celistvá a to na všech úrovních.
 • Novinka - Klub osobní podpory v životě i v podnikání
  Co klubem získáš? - mou osobní podporu formou hlasových zpráv v délce 1 hodiny - budu ti opora tehdy, kdy to budeš sám/a potřebovat a cítit ( po - pá 8 - 17h) - pomůžu ti se vztahy, v osobní rovině, s pracovními věcmi, ale i s podporou a ujasnění si tvé podnikatelské cesty Cena 1000kč.
 • Regresní terapie - osobně i online
  Tato technika spočívá s postupném odhalování a zpracovávání traumatických a nepříjemných zážitků a situací, které se v člověku hromadí v průběhu jeho existence. Klient si před regresí stanoví jeden aktuální problém, který chce vyřešit. Poté terapeut uvede klienta do tzv. hladiny alfa - meditační hladiny a ihned se hledá přesný moment, kdy přesně tato situace nastala a co to zpustilo. Situace či zážitek se prochází několikrát. Je vhodná k odstranění depresí, úzkostí, smutku, strachu, migrén, nespavosti, různých druhů bolestí, při vztahových potížích, pocitech méněcennosti. Délka regrese je zcela individuální, počítejte ovšem 2 - 3 hodiny. Po regresi vše s klientem rozebereme, aby si uvědomil vše, co z regrese vyplývá. Také posílám záznam celého průběhu regrese v elektronické podobě.
 • Podpora pro ředitele MŠ
  Má praxe ve školství je obsáhlá, spoustu jsem se toho naučila, když jsem byla 5let majitelka a ředitelka soukromé školky, poté téměř 4roky jako ředitelka ve státních MŠ. Řešila spoustu nepříjemných situací a zjistila, že každá situace má své řešení. Pokud hledáš morální i psychickou podporu – jsem tu právě pro tebe. Mohu ti pomoci získat nadhled nad vším, co jako vedoucí pracovník řešíte.
 • Luxusní léčivá terapie
  Máš zahlcenou hlavu a nemůžeš se zbavit přemíry myšlenek? Cítíš často tlaky ve své hlavě? Pak je právě pro tebe tato terapie vhodná. Odpočineš si, zklidníš svou mysl, zbavíš se přemíry myšlenek, vrátíš se sám/sama k sobě, odpočineš si, zharmonizuješ si své tělo, mysl i duši. Délka terapie 1 - 1,5hodiny dle přání a potřeb klienta. Probíhá online i offline.

Pokud máte zájem o individuální přednášku, přednášku pro více lidí nebo si chcete jen ujasnit Vaše dotazy?

Stačí mne kontaktovat na tel. čísle 704 100 963.

Zpracovaná témata:

1. Jak zesílit svou intuici - jednoduše a prakticky

2. Jak si správně přát - dle filozofie Pierre Francke

3. Energetická očista prostor - domu, bytu, kanceláře

4. NOVINKA - REGRESNÍ TERAPIE - beseda na toto téma, jak sezení probíhá, tak terapie funguje, jak pracuji já osobně, co Vám terapie může přinést, co Vám může ukázat, jak s ní dále pracovat, co vše se může vyřešit atd.

5. NOVINKA - JAK SI UDRŽET RESPEKT  matka x dítě a otec x dítě - vhodné do MŠ, rodinného centra, pro veřejnost

Těším se na Vás

S láskou a úctou Vaše

 Beáta :)

Pomohu Vám také

Řešíte obtížnou životní situaci?
Trápí Vás něco?