Novinka v nabídce pro Vás:
Akutní psychická podpora po telefonu pro všechny, kteří se cítí pod tlakem, máte úzkost, strach či se cítíte hodně zle.
Jsem tady pro Vás!
Stačí napsat SMS 704 100 963 a sjednáme si brzkou telefonickou schůzku.

              VÍTEJTE V MÉM SVĚTĚ TERAPIÍ:)

 • Individuální terapie - jeden na jednoho
  Individuální terapie pro Vás je výborný nástroj k tomu, aby jste mohli vyřešit vše, co je potřeba. Délka terapie je zcela individuální a záleží pouze na klientovi, co vše potřebuje probrat a jak do hloubky to je pro něj přínosné. Dokáži Vám pomoci se vším, co Vás zrovna trápí. (Osobní život, pracovní obtíže, rodinné či s úřady). Má péče je celistvá a to na všech úrovních.
 • Párová terapie
  Tento druh terapie je určen pro dvě osoby, které si nedokáží vyjasnit emoce a nedorozumění, co mají mezi sebou a potřebují někoho zcela nestranného, který Vás dokáže navést. Tento tip konzultace doporučuji osobně, online může být ovšem také. Může to být mezi partnery, ale i mezi sourozenci, kamarádkami či rodinnými příslušníky. Jak se na tuto konzultaci přichystat? Nachystat si jasné otázky, které chcete mít zodpovězeny. Také je důležité, aby oba partneři byli zcela otevření a upřímní. Jak konzultace probíhá? Nejprve sdělí potíže jeden partner, po chvíli druhý. Já jakožto terapeut vedu rozhovor tak, aby byl pro Vás nejefektivnější a abyste sami dokázaly Váš problém pojmenovat vlastními slovy a uvědomily si ho. Co konzultací dosáhnete? Ujasníte si Váš konkrétní problém, naučíte se ho pojmenovat, ujasníte si myšlenky, uvědomíte si – na co je potřeba si dát ve Vašem vztahu pozor. Jak dlouho konzultace trvá? Je to samozřejmě zcela individuální. Nachystejte si alespoň 1 – 2 hodiny Vašeho času. Čím více věcí si ujasníte, tím delší konzultace bude. Záleží to jen na Vás. Musíme na konzultaci přijít opakovaně? Rozhodnutí je zcela na Vás. Záleží to na individuální situaci ve Vašem vztahu. Pokud jsou obtíže ve vztahu hlubší, doporučuji péči alespoň jeden krát měsíčně s tím, že se vždy společně domluvíme na tzv. úkolu do příště a Vy na něm budete společně pracovat tak, aby to mělo pro Vás, co největší efekt ve Vaší realitě.
 • Regresní terapie - osobně i online
  Tato technika spočívá s postupném odhalování a zpracovávání traumatických a nepříjemných zážitků a situací, které se v člověku hromadí v průběhu jeho existence. Může to být i z minulých životů, ale také to může být z života tohoto. Klient si před regresí stanoví jeden aktuální problém, který chce vyřešit. Poté terapeut uvede klienta do tzv. hladiny alfa - meditační hladiny a ihned se hledá přesný moment, kdy přesně tato situace nastala a co to zpustilo. Situace či zážitek se prochází několikrát. Je vhodná k odstranění depresí, úzkostí, smutku, strachu, migrén, nespavosti, různých druhů bolestí, při vztahových potížích, pocitech méněcennosti. Délka regrese je zcela individuální, počítejte ovšem 2 - 3 hodiny. Po regresi vše s klientem rozebereme, aby si uvědomil vše, co z regrese vyplývá. Také posílám záznam celého průběhu regrese v elektronické podobě.
 • Jak zesílit svou intuici
  Chcete se více propojit sami se sebou? Chcete žít více vědomě a rozhodovat se více v souladu se sebou tak, abyste se cítili spokojeně? Pak doporučuji konzultaci právě na toto téma. Co Vám konzultace přinese? Nová uvědomění, jiný úhel na běžné situace, praktické rady, tipy a zkušenosti z reálného života. Po skončení Vám bude zaslána má osobní prezentace na toto téma.
 • Energetická očista bytu, domu či kanceláře
  Další z přednášek v mé nabídce. Kdy je možno se domluvit na individuální ONLINE přednášce, na toto téma. Po přednášce individuální otázky klienta. Cena 1.888,- Zahrnuje zaslání mé osobní prezentace z. Co se v ní dozvíte? Praktické rady a tipy, jak se lépe cítit ve svém bytě či domě, na co si dát pozor, záměr čištění, osobní rituál, čeho se vyvarovat, vše z běžného života. Délka přednášky cca hodinku + individuální otázky klienta.
 • Podpora pro ředitele MŠ
  Má praxe ve školství je obsáhlá, spoustu jsem se toho naučila, když jsem byla 5let majitelka a ředitelka soukromé školky, poté téměř 4roky jako ředitelka ve státních MŠ. Řešila spoustu nepříjemných situací a zjistila, že každá situace má své řešení. Pokud hledáš morální i psychickou podporu – jsem tu právě pro tebe. Mohu ti pomoci získat nadhled nad vším, co jako vedoucí pracovník řešíte.

Pokud máte zájem o individuální přednášku, přednášku pro více lidí nebo si chcete jen ujasnit Vaše dotazy?

Stačí mne kontaktovat na tel. čísle 704 100 963.

Zpracovaná témata:

1. Jak zesílit svou intuici - jednoduše a prakticky

2. Jak si správně přát - dle filozofie Pierre Francke

3. Energetická očista prostor - domu, bytu, kanceláře

4. NOVINKA - REGRESNÍ TERAPIE - beseda na toto téma, jak sezení probíhá, tak terapie funguje, jak pracuji já osobně, co Vám terapie může přinést, co Vám může ukázat, jak s ní dále pracovat, co vše se může vyřešit atd.

5. NOVINKA - JAK SI UDRŽET RESPEKT  matka x dítě a otec x dítě - vhodné do MŠ, rodinného centra, pro veřejnost

Těším se na Vás

S láskou a úctou Vaše

Vlaďka Beáta Rášová :)

Pomohu Vám také

Řešíte obtížnou životní situaci?
Trápí Vás něco?