Jak mi regrese změnila život?

22.10. 2022Vladimíra Rášová541x

Před několika lety jsem si sama prošla 4 regresemi. Jaké to vlastně je? Řešila jsem tehdy spoustu věcí. Své nízké sebevědomí, smysl života a také potíže se svým tělem. Fyzické potíže. Vždy, když jsem si po regresi povídala se svou terapeutkou, přišla jsem a uvědomila jsem si, kde je zakopaný pes a co mám konkrétně změnit ve svém životě. Když se můj stav začínal postupně zlepšovat – měnilo se vše, kolem mne. Vztahy, přístup k práci, k tělu a hlavně můj vztah sama k sobě. Proto jsem se o regresi začala zajímat více do hloubky, načetla několik zajímavých knih a absolvovala semináře v oboru (certifikáty viz níže).

Jak to vlastně probíhá? S klientkou si nejprve sjednáme osobní konzultaci, na které probere vše, co klientku trápí a společně se dohodneme, jaký druh terapie jí vyhovuje a jaký navnímám, nacítím, že by pro ni měl největší efekt do reálného života. Jsou i klientky, které chtějí regresí ihned začít. Ano, i to je možné, jen je potřeba si ujasnit otázku, kterou chce klientka řešit. Vždy se jde do regrese s 1 problémem, který je pro ni nejvíce aktuální, bolavý a neví si s ním rady. Je potřeba počítat s časovou dotací 2 – 3,5hodiny. Čím více věcí probereme, tím větší je efekt do reálného života.

Co se děje při regresi? Klientku uvedu do relaxační hladiny alfa, kdy je zcela při vědomí, vše si pamatuje a kdykoliv z tohoto stavu může odejít. Stačí pouze otevřít oči. Společně hledáme a nacházíme v podvědomí moment, kdy přesně potíž začala.

Co klientka získá? Po regresi vše řádně probereme, dovysvětlíme, tak, aby všemu rozuměla, aby si sama mohla zodpovědět všechny své otázky. Poté do e-mailu zasílám textový záznam z celé regrese. Také se mi často stává, že po několika dnech po regresi ještě zasílám další mé osobní doporučení a vhledy, co mi najedou na vaši bytost. Vše na zlepšení psychického, fyzického i duševního stavu.

¨Regresní terapie je moje láska a jsem velice šťastná, když klienti odchází z úsměvem na tváří, ze svými uvědoměními, vhledy. To je pro mne nejvíc.

Přeji Vám krásné dny

S láskou a úctou

Vaše Vlaďka Beáta Rášová

www.vladimirarasova.cz

Jsem Mgr. Bc. Vladimíra Rášová, koučka a terapeutka, jsem zde proto, abych dělala lidi šťastnější, abych jim dělala radost a naučila, jak si splnit všechny své sny.
Komentáře