Jak najít práci, která nás bude bavit a naplňovat?

     Práce je pro nás pro všechny v životě velice důležitá. Dává nám zdroj financí k tomu, abychom si mohli kopit vše, co potřebujeme a také, co si přejeme. Ano, je to tak zařízené. Ale jak najít práci, která nás bude bavit, a do které se budeme těšit?

     Každý člověk si zaslouží dělat tu práci, která ho bude bavit a bude se v ní cítit dobře. Ať už je to práce paní uklízečky, řemeslníka, kadeřnice či cokoliv jiného. Každý má právo dělat to, co ho baví, co ho dělá šťastného a v čem se cítí dobře. Někteří si mohou říct, ale to je přece hloupost, práci děláme proto, abychom se finančně zabezpečili a je jedno, co děláme. Ano, takto to lze také chápat i dělat. Můžete chodit do práci jen z tohoto důvodu a není na tom nic špatného. Je ale spousta lidí, kteří hledají v práci více, cítili se v ní dobře a dávala jim smysl a pocit naplnění.

     To mnohdy není jednoduché, sama jsem si tím prošla, ale věřte, pokud ji najdete, stojí to za to. Chodit do práce s dobrou náladou a těšit se na ni – to je pocit k nezaplacení. Existuje nepřeberné množství různých druhů zaměstnání a nejde o to, co děláte, ale abyste se v ní cítili jednoduše dobře a chodili do ní s radostí. Není to jen fráze, ale je to opravdu možné. Vůbec nevadí, když si vyzkoušíte různé druhy zaměstnání, různé pozice, různé zaměstnavatele. Je to důležité pro Váš osobní rozvoj a rozhled. Všechno je samozřejmě o lidech.

     Kdykoliv můžeš začít studovat to, co jsi chtěl v život  dělat nebo co jsi si přál dělat, když jsi  byl  malý – je to jen o tom chtít, rozhodnout se a jít si za svým snem. Věřte si, dokáže to!

     Mé dnešní doporučení zní:

ŽIJ NAPLNO KAŽDÝ DEN, PROTOŽE NIKDY NEVÍŠ, JAK DLOUHO TADY JEŠTĚ BUDEŠ!

Jsem Mgr. Bc. Vladimíra Rášová, koučka a terapeutka, jsem zde proto, abych dělala lidi šťastnější, abych jim dělala radost a naučila, jak si splnit všechny své sny.
Komentáře