Je pro nás sex důležitý?

22.4. 2021Vladimíra Rášová723x

Ano, určitě je. Sex patří k našemu životu, je to součást nás samých. Dává na pocit uspokojení, souznění, naplnění, lásky, pocit pohody, uklidnění, sounáležitosti a spousta dalších pozitivních pocitů.

Na co je ovšem potřeba dát si pozor?

     Abychom si vybírali člověka, kterého upřímně a celým svým srdcem milujeme a také, aby on miloval nás. Protože pokud tomu takto není, je to pro druhého pouze pocit uspokojení a neznamená to pro něj tolik, jako pro člověka, který miluje a je upřímně zamilován. Pro druhého je to pouhá potřeba, pocit uspokojení a slasti a po sexu vás může jednoduše odříznout, odkopnout a už vás nebude chtít vidět. To je možné hlavně u těch lidí, kterým se říká „Lovci“ – tito lidé pouze loví své oběti pro svůj pocit uspokojení a slasti a pokud tomu takto dosáhnou, již vás nemusí potřebovat, jste pro něj již nezajímaví, už dosáhl svého. Jestli mi rozumíte. Ano, i takto to bohužel v životě chodí. Kdo se s tímto setkal, ví o tom své.

     Ale každopádně je potřeba si uvědomit, pokud jste se ve svém životě s někým takovým setkali, kdo vás tzv. jen využil a dále vás nechtěl vidět, mělo vás to posunout dále, mělo vás to něco naučit a otevřít vám oči. Vše, co se nám v životě děje má nějaký smysl, vše má svůj důvod. Je pouze na nás,  zda-li  pochopíme, co nás negativní situace měla naučit či ne. Je na každém z nás, jaký život si tvoříme, jak mluvíme a jak se chováme.

Proto mé dnešní doporučení zní:

VŠE, CO CHCEŠ UDĚLAT, SI NEJPRVE ŘÁDNĚ PROMYSLI A PAK KONEJ, PROTOŽE KAŽDÝ SI ZASLOUŽÍ JEN TO NEJLEPŠÍ!

S láskou a úcta Vaše Vlaďka

Jsem Mgr. Bc. Vladimíra Rášová, koučka a terapeutka, jsem zde proto, abych dělala lidi šťastnější, abych jim dělala radost a naučila, jak si splnit všechny své sny.
Komentáře