Příběh klientky, která si prošla regresní terapií

16.2. 2022Vladimíra Rášová730x

Přišla za mnou klientka, která měla zlomené srdce. Byla ve fázi, kdy si byla zcela vědoma, že pro ni partner není ten vhodný, že má dokonce spoustu dalších milenek a byla rozhodnutá, že ho ve svém životě nechce. V myšlenkách se ji ovšem vracel, měla tendence mu neustále psát a být s ním alespoň v nějakém kontaktu. Když přišla, byla na sebe velice naštvaná, protože věděla, že ho již nechce, ale její myšlenky jí dávaly tzv. zabrat a nemohla na něj přestat myslet. Vysvětlila jsem ji, jak regrese probíhá, společně jsme si prošly vše, co je před regresí potřeba (zdravotní stav, medikace, dokumentace) a vrhly jsme se na to.

Postupně se začala uvolňovat, řízeným hovorem se zcela uklidnila, pomalu se dostávala do úplného uvolnění do hladiny alfa – tzv. meditační hladina. V tuto chvíli jsme začali s terapií: „Klientka se dostala do momentu, kdy přišla poprvé ke svému bývalému příteli. Popsala přesně celý jeho byt, každý detail, všechny pocity, když k němu přišla poprvé. Také viděla a živě si vybavila, jak má v bytě velký nepořádek a jak se jí tam vlastně vůbec nelíbí. Jakmile si ale sedla vedle něj, on ji vtáhl do své energie a začal ji tzv. přitahovat a už to jelo. Navedla jsem ji, ať se na tuto situaci, která tam probíhá – pokusí podívat tzv. shora, že situaci pouze sleduje, aby viděla situaci zcela jinak. Co se tam dělo? Co si má klientka uvědomit? Jak se tam cítila? Klientčina slova zněla: „Jéjda, jak já jsem byla najivní a hloupá, růžové brýle hadra!“ Ihned ji došlo, že tudy cesta nevede, že ho vlastně vůbec nechce, že jeho charakter není ani trochu takový, jakého si ho ona vysnila a představovala. Plakala a plakala. Prošly jsme společně tuto situaci několikrát a to proto, aby si klientka uvědomila situaci, do které se dostala, proč se do ní dostala a co ji to samotnou mělo naučit a uvědomit si.  Vyplakala se a velice se ji ulevilo. Najednou byla v klidu. Došlo jí, že tento vztah pro ni není tzv. zdravý, že je kolem tzv. přítele hodně negativních věcí, situací a pocitů a ona sama takového nechce. Odcházela se slovy, že moc děkuje. A to je pro mne nejvíc. Když vidím, že je člověk spokojený, pochopí svá trápení a posune se ve svém životě dál.

Máte nějaký pocit, kterého se nemůžete zbavit? Něco, co Vás opravdu tíží?

Pojďte se na to podívat do svého podvědomí.

Máte-li jakékoliv dotazy, napište mi na 704 100 963, ráda Vás vše vysvětlím a zodpovím.

Můžeme se setkat osobně i online.

S úctou Vaše Vlaďka

Jsem Mgr. Bc. Vladimíra Rášová, koučka a terapeutka, jsem zde proto, abych dělala lidi šťastnější, abych jim dělala radost a naučila, jak si splnit všechny své sny.
Komentáře