Proč jsem nemocný/á?

     Jistě každý z nás si někdy položil otázku, proč zrovna já jsem teď nemocný/á, teď se mi to ale vůbec nehodí. Každá nemoc v našem životě má svůj důvod, má nás někam nasměrovat, posunout a má nás donutit, abychom se zamysleli, co děláme špatně. Já sama jsem byla nyní nemocná, měla jsem horečku, nemohla jsem v noci dýchat, rýma mi tekla proudem, krk byl jako v jednom ohni. Ano, již vím, co mi to mělo povědět. Bylo toho na mě všeho hodně, hodně situací, hodně věcí na řešení zároveň, hodně emocí a to pouze ve dvou obyčejných pracovních dnech. Proto se mé tělo začalo bránit, že už chce mít klid, že už toho bylo jednoduše dost. Donutit mne zastavit se a jen tak být, nic neřešit, nic nedělat. To potřebuje občas každý, opravdu každý z nás!

Pro nás je důležité pochopit svou nemoc, proč přišla, co nás má naučit a vyvarovat se pro příště chyb, kterých jsme se dopustili sami na sobě, aby nepřišla opět, znova a znova.

Chtěli by jste porozumět svým nemocem, svým pocitům beznaděje či pocitům, že nejsem dost dobrý/á, jsem k ničemu, to nedokážu a další negativní emoce?

Přijďte, ráda Vám předám všechny své nově nabité zkušenosti, jak jednoduše a prakticky porozumět sám sobě.

S láskou a úctou

Těším se na Vás

Vaše koučka Vlaďka

Jsem Mgr. Bc. Vladimíra Rášová, koučka a terapeutka, jsem zde proto, abych dělala lidi šťastnější, abych jim dělala radost a naučila, jak si splnit všechny své sny.
Komentáře